Inwestor

mieszkania bielany warszawaInwestorem Conrada 5 jest spółka Volumetric Property Sp. z o.o. Jej wspólnicy – Volumetric oraz Decoma Sp. z o.o. postanowili połączyć siły i wykorzystać zdobyte przez każdego z partnerów wieloletnie doświadczenia na rynku budowlanym i deweloperskim, tak aby wspólnie stworzyć kolejny projekt mieszkaniowy.

Firma Volumetric koncentruje się głównie na działalności deweloperskiej. Jest częścią Grup Volumetric – rodzinnego holdingu z siedzibą w Mataro nieopodal Barcelony.

Kapitał założycielski spółki wynosi 12.000.000 złotych, a naszych dziewięciu spółek zależnych od 2.000.000 do 3.500.000 złotych. Łącznie więc zaangażowane przez nas i naszych wspólników środki w kapitały spółek oraz zakupy gruntów przekraczają znacząco 40.000.000 złotych, co może dać naszym klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa powierzanych nam pieniędzy teraz i w przyszłości.

Przez 7 lat działalności w Polsce, udało nam się potwierdzić swoją stabilną pozycję na rynku. Z powodzeniem zrealizowaliśmy sześć inwestycji w Warszawie, Kielcach i Markach. Obecnie przygotowujemy kolejne dwie inwestycje i wciąż poszukujemy nowych gruntów pod zabudowę mieszkaniową.

Łącznie oddaliśmy do użytku ponad 450 mieszkań i domów o wartości przekraczającej 500.000.000 złotych. Daje to spółce bardzo mocną pozycję na warszawskim i ogólnopolskim rynku nieruchomości. Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem. Cały zespół firmy i wszyscy współpracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Nasze umiejętności i wiedza są zawsze do dyspozycji naszych klientów.

DECOMA Sp. z o.o. została utworzona w 1999 r. przez grupę managerów, konsultantów i inżynierów, którzy kierowali realizacją wielu prestiżowych projektów w kraju i zagranicą. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług generalnego wykonawstwa dużych wielofunkcyjnych budynków, hoteli, banków, centrów biznesowych oraz projektów mieszkaniowych.

Renomowany magazyn FORBES w organizowanym w 2008 roku rankingu firm mających najlepsze wyniki finansowe, „Diamenty FORBESA” zaklasyfikował firmę na pierwszym miejscu w kategorii przedsiębiorstw osiągających przychody od 50 do 200 mln PLN.

Celem naszego zespołu jest dostarczenie naszym klientom optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Naszym priorytetem jest stosowanie zaawansowanych technologii przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad ochrony środowiska.