POZNAJ OKOLICĘ

Spokojna, bezpieczna okolica.

Budynek położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej na Bielanach- zgodnie ze statystykami policyjnymi – jednej z najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy (źródło: statystyki Komendy Stołecznej Policji za rok 2012 zestawione z liczbą mieszkańców dzielnicy).

Dogodny dojazd do centrum miasta.

Inwestycja znajduje się w odległości 5 minut spacerem od pętli komunikacyjnej. Szybki i bezpośredni dojazd do centrum oraz do stacji metra zapewniają liczne linie tramwajowe i autobusowe. Przystanki znajdują się w odległości kilkudziesięciu metrów od wyjścia z budynku. Budek położony jest nieopodal arterii komunikacyjnych łączących Bielany z Śródmieściem (Broniewskiego, Trasa Toruńska) umożliwiających sprawna komunikację samochodem do centrum miasta.

Szkoły i przedszkola

Młodzi rodzice mogą wybierać spośród ofert publicznych i prywatnych przeszkól i żłobków. Ponadto w pobliżu osiedla znajdują się publiczne oraz prywatne szkoły podstawowe i liceum.

Obiekty sportowe.

Osoby preferujące aktywny wypoczynek mogą korzystać z infrastruktury Akademii Wychowania Fizycznego - z basenem i centrum fitness. Jak również z ofert innych ośrodków położonych w bliskim sąsiedztwie naszej inwestycji.

Bogata infrastruktura handlowa

Bogata infrastruktura handlowo - usługowa gwarantuje mieszkańcom dostęp zarówno do niewielkich sklepów i punktów usługowych, jak i większych sklepów, dyskontów i sklepów sieciowych (Carrefour, LIDL,Tesco, Biedronka, Rossmann). Dodatkowo inwestycja znajduje się w odległości 10 minut spacerem od Centrum Handlowego Bemowo.

Tereny zielone

Lokalizacja w jednej z najładniejszych i najbardziej zielonych dzielnic warszawskich pozwala na szybki dostęp do terenów lasów Lindego, Młocińskiego i Bielańskiego. Niecałe 5 minut spacerem od inwestycji znajduje się Park Chomicza – niewielki skwer z placem zabaw, idealny dla rodzin z małymi dziećmi.